לא קל להפקיד בידיים של אחר את היקר לך ואם לא די בזאת היקר שלך מופקד בידיי זרים .

בחירת חברת אבטחה מחייבת את הלקוח לבדיקת כמה פרמטרים הכרחיים לקבלת תמונת מצב כוללת על מי שישמור על היקר לך ברכוש.

הבדיקה מחייבת אפשרות כיסוי לשמירה שהלקוח מעוניין בה מבלי לכלול את פאר הפרמטרים הלא רלוונטיים, לדוגמא : חברת אבטחה המתמקצעת בשמירה והגנה על בתים פרטיים בעיקר לא תוכל לעמוד בשמירה רחבה של אירועים ומופעי תרבות גדולים .

לעומת זאת , חברה אשר מספקת אנשי אבטחה ושמירה לאירועים גדולים ,אתרי בניה , מתקנים ותעשייה תוכל בהחלט לתת את שמה הטוב בהגנה על בתים פרטיים.

קבלני אתרי בניה גילו עם השנים את בחירת טיב החברה על בשרם ויודעים להגיד כיום מה צריך להיות חשוב ללקוח בבחירת החברה אותה הוא בוחר, יצאנו לשטח לבדוק .

החשוב בבחירת חברת אבטחה :

ניסיון .

ניסיון יכול להיות בעשרות שנים קיום בשוק אך התמקדות בענף אחד שכולל את השם “אבטחה”.

בבדיקת חברת אבטחה חשוב לבדוק את ניסיון החברה בענפים בהם אתה עוסק.

קבלני אתרי בניה , מפעילי מתקנים, עסקים באזורי תעשייה , מבנים בהליכי שיפוץ / בניה חדשה ומנהלי אירועי מופעים / פסטיבלים וכדומה חשוב יהיה להם להסתכל על רזומה החברה בכדי לראות את אופי עבודתה והתמקצעותה בתחום המבוקש.

אישורים מחייבים :

אישורי אבטחה הם האישורים אשר מאפיינים את טיב החברה ועיסוקה בתחום.

לחברת אבטחה המכבדת עצמה תהיה האפשרות להציג רישיון שמירה הכולל בתוכו הרשאה להחזקת נשק ואישורי השתתפות  במטווחים ואישורי משטרה על העדר רישום פלילי לכל עובדי החברה זה מחייב.

בנוסף קיימים אישורים ממשרדי הממשלה כגון : אישור קווי תקשורת ממשרד התקשורת, איזו (יתרון גדול)  , רישיון ניהול עסק ועוד.

מוקדי פעילות שונים ומגוונים :

אופי מוקדי האבטחה והשמירה של החברה אותה הלקוח בודק מעידים על תפעולה בחוץ .

אתרי בנייה הם מקום רגיש ביותר ומועד לפורעות יום וליל כאחד, השמירה באתר הבנייה מחייבת להיות מסיבית, ערנית , מתוזמנת ומדויקת 24/7 בכל עונות השנה.

חשוב שהחברה אותה בחר הלקוח תדע לפעול ולעמוד בדרישות המקום ולתפעל בצורה הנכונה מול אתר השמירה של הלקוח .

לסיכום :

כאשר אנו בודקים את טיב החברה נאלץ לבצע בדיקה של כל הפרמטרים החשובים שצוינו בתחילת המאמר תוך הסתכלות על רזומה החברה וסטטיסטיקת האירועים החריגים.

כמובן שבראש ובראשונה עלינו לוודא שבידיי החברה נמצאים כל רישיונות משרדי הממשלה וכל רישיון נוסף כגון מחסן נשק, ביצוע מטווחים, אחזקת ניידות סיור כרכב ביטחון לכל דבר – הינם בונוס וייתרון.