השאלה היא לא אם אתם צריכים שירות של אבטחת אתרים, אלא באיזו חברה עליכם לבחור. שירותי האבטחה בכללותם, רלוונטים למפעלים, מוסדות וגם לאתרי בניה. לפניכם, כמה טיפים חשובים שיאפשרו לכם לעשות את הבחירה האידיאלית – בדרך אל הראש השקט כי אתם מוגנים.

1.ניסיון חברת האבטחה – מה הוא יכול ללמד אתכם?

הדבר הבסיסי ביותר שעליכם לבדוק בשלב הראשוני הוא את ניסיון החברה. ישנם תחומים בהם הניסיון אינו רלוונטי, אך בעת שמדובר על אבטחת אתרים – הניסיון קריטי! האם תרצו להפקיד את האתרים עליהם אתם אחראים אצל חברה שפועלת מספר חודשים בלבד או שנה אחת? הניסיון הוא זה המאפשר לחברה ללמוד מתקדימים, להעניק פתרונות מתקדמים יותר ולבסס סביבת אבטחה בסטנדרט הגבוה ביותר.

חברת “אבטחת הנגב בע”מ” פועלת כבר כשמונה שנים – לאורכן הספיקה לצבור ניסיון רב, לרבות בשמירה על אתרים המוגדרים כאתרי בניה.

2.המחירים שמוצעים לכם

בעוד ישנם מדריכים שימליצו לכם מראש לעבוד עם הספקים הזולים ביותר, דעו כי באבטחה אין מחיר לשקט הנפשי שלכם. הזול מתגלה לא אחת כיקר, גם ובעיקר בתחום של אבטחת אתרים. אל תחפשו אחר החברה הזולה ביותר, אלא אחר החברה שמציעה את מערך האבטחה המגוון, היסודי, המקצועי והמנוסה ביותר! המחיר הזול המון פעמים משקף שומרים ומאבטחים ללא ניסיון, זמינות שאינה גבוהה והיקף מצומצם של שירותים.

3.האם לחברה ניסיון בעבודה עם לקוחות גדולים?

המון פעמים הדרך שלכם ללמוד על שירות של חברה מסוימת, הוא דרך הלקוחות שלה. כך לדוגמא גם עם שירותי אבטחה. כל עוד החברה עבדה עם לקוחות גדולים ומוכרים, אתם יכולים להיות שקטים כי כנראה השירות שלה איכותי, מקצועי ויסודי. הרזומה של החברה בניסיון עם לקוחות גדולים משקף בפניכם את העובדה כי היא יכולה לקחת על עצמה פרוייקטים גדולים וגם לעמוד בהם.

4.זמינות גבוהה – קריטית!

האם החברה זמינה לכם? כל עוד מדובר על שירותי אבטחה, יש לבדוק כי החברה מתחייבת על זמינות גבוהה. כך לדוגמא, חברת “אבטחת הנגב בע”מ” מציעה מענה הניתן תוך 24 שעות בלבד. המשמעות היא שבמידה ואתם זקוקים לשירות אבטחה, או לחיזוק מערך האבטחה במקום ספציפי, תוך יום אחד בלבד יהיה ניתן לענות על הצורך שלכם בצורה מושלמת.

5.אז מי הם האנשים שבסופו של דבר מאבטחים את האתר שלכם?

הדבר האחרון שעליכם לבדוק הוא מי הם אותם אנשי אבטחה שבסופו של דבר שומרים על האתר שלכם. אל תחששו להתעניין לגבי זהותם, גם אם אתם חשים מעט נבוכים תחילה. חברת “אבטחת הנגב בע”מ” בונה את הצוותים בצורה אחראית, כך שמי שיקח על עצמו את מלאכת השמירה הוא איש מקצוע איכותי. החברה מעסיקה בעלי תפקידים שונים לכל צורך:

  • שומרים
  • מאבטחים
  • מנהלי אבטחה
  • סיירים ברכבים ממונעים
  • קציני ביטחון ועוד…