חברת “אבטחת הנגב” שמחה להציע לכם שלל פתרונות אבטחה מתקדמים לשלל מטרות:

  • שמירה על מתקנים
  • מוסדות
  • אתרי בניה
  • מפעלים
  • אבטחה באירועים פרטיים ועסקיים וכו’…

סיורים ממונעים הם שירות אבטחה נוסף הזמין לכם דרך החברה. הצוות המתפעל את הסיורים הממונעים נבחר בקפידה, כאשר לפני אבטחת האתר, האירוע או המבנה, נערך סיור מקדים בכדי לאפשר לצוות להכיר אותו היטב. לפני האבטחה בפועל, נעשים מאמצים אדירים להכיר את השטח, את נקודות התורפה שלו, למידה מתקדימים שונים והתאמת הסיור בהתאם לצרכי הלקוח. צוות האבטחה הפועל בניידות הסיור מתודרך היטב באשר לנהיגה זהירה, תוך מענה מהיר וזמין באירועי פתע.

אבטחה בדמות מנהלי אבטחה, שומרים, מאבטחים וקציני ביטחון יכולה לסייע רבות, אך ישנם מקרים בהם ההמלצה החד משמעית היא להסתייע בשירות בדמות סיורים ממונעים. החברה מחזיקה במספר רב של רכבים (ניידות סיור), באמצעותם מתבצעת האבטחה הדינאמית. את הסיורים ניתן לבצע בשעות הלילה, או בצמוד לאירוע גדול הנערך, לאורך יום העבודה וכן הלאה. הכירו גם אתם את היתרונות של סיורים אלו:

איך הסיורים הממונעים מייצרים הרתעה?

אם לוקחים לדוגמא מקרה של אבטחת אתר או מפעל גדול, הרי שהמון פעמים כלפי חוץ ישנה תחושה כי המפעל סגור או שהאתר נטוש בשעות הערב/לילה. אותה מעטפת שגויה היא זו שהמון פעמים מעודדת את אותם הגנבים לנסות ולפרוץ. המטרה היא מראש למנוע אירועי בטיחות שכאלו, כאשר הסיורים הממונעים תורמים ביצירת הרתעה המפחיתה את הסיכוי לאירועי חירום.

הסיור הממונע נע בציר הנקבע על ידי הלקוח, כך שדרך קבע מייצרים נוכחות סביב המתקן, האתר, המפעל או המוסד. מטבע הדברים, הסיור מתמקד בעיקר באזורים הרגישים יותר, בנקודות בהן התבצעו פריצות בעבר וכן הלאה. אותה נוכחות מייצרת הרתעה משמעותית, וכך מפחיתה מראש את הסיכוי להיווצרותם של אירועים שיכולים להסתיים בנזק כספי רב.

הסיורים הממונעים מתאימים לשטחים גדולים

כמו כן, המון פעמים נדרשים סיורים בתוך אזורים גדולים מאד. דוגמא לכך יכולה להיות מפעל או מתקן ביטחוני. הודות לניידת הסיור, ניתן לסרוק במהירות את האזור שרוצים לאבטח, כאשר ניתן לבצע את הסיור ללא הפסקה בצורה מחזורית. סיורים ממונעים מתאימים גם לאירועים עם המון משתתפים, שמטרתם היא לזהות גורמים עויינים, אנשים המעוניינים להפר את הסדר וכן הלאה. הסיור הממונע מתאים גם לאתרי בניה גדולים ונרחבים, מושבים וקיבוצים וכן הלאה.

סיור ממונע: אפשרות לתפוס עבריינים במהירות

ובנוסף, במקרים בהם אכן נתפסו חשודים במעשי גניבה לדוגמא, צוות האבטחה שברכב יכול לתפוס אותם במהירות. בשונה ממקרים בהם קשה מאד לעלות על עקבות הגנבים, במקרה זה ניתן לתפוס אותם במהירות הודות לניידת הסיור. גם במקרה זה, הניידת מייצרת הרתעה רבה, וסביר מאד כי העבריינים שיבינו כי עלו על עקבותיהם, יכנעו.