כנראה שגם אם תשימו שלט בולט, גדול וחד משמעי של “אין כניסה”, עדיין יחדרו גורמים לא רצויים למבנה או לאתר הבניה. עד לרגע בו כולם יחייו בעולם אוטופי, הרי שנדרש שירות מקצועי ויסודי של אבטחת מבנים ואתרי בניה. חברת “אבטחת הנגב” מציעה שירותי אבטחה נרחבים, בהתאם לצרכים שלכם, אופי המתקן/אתר והתקציב שתרצו להקצות למערך האבטחה.

אבטחה של מבנים – מדוע נדרש מערך שכזה?

בכל מבנה עובדים, לומדים ומתכנסים מאות ולפעמים אלפי בני אדם. במציאות הישראלית (ולא רק בה), ישנה חשיבות גדולה מאד למערך אבטה מקצועי, מקיף ויסודי. מטבע הדברים, שירותי האבטחה משתנים בהתאם לצרכים המשתנים. מהן מטרות שירותי האבטחה במבנים ובמוסדות?

  • ביקורת על הנכנסים והיוצאים מהמבנה
  • שירותי האבטחה כגורם מרתיע מפני גניבות
  • שמירה על המבנה מפני פולשים לא רצויים
  • אבטחת מתקנים ביטחוניים-מסווגים
  • וחשוב לא פחות – הענקת ביטחון לכל השוהים

מי מעניק לכם את שירותי האבטחה?

על מנת שמערך האבטחה אכן יהיה יעיל, חשוב לבחור בצוות של אנשי שמירה מנוסים, מיומנים ואחראים. חברת “אבטחת הנגב” מתאימה את צוות האבטחה בהתאם לאופי המתקן והצרכים המשתנים. ישנם בעלי תפקידים שונים שיכולים לתת מענה איכותי בזמן אמת: משומרים, דרך סיירים ומאבטחים ועד מנהלי האבטחה.

כמו כן, סידורי האבטחה אינם מבוססים על איש ביטחון אחד, אלא על מערך של מספר אנשים. לכן, הצוות מתורגל בתקשורת ישירה בזמן אמת באמצעות מכשירים ניידים, כך שיהיה ניתן לתפעל אירועי חירום על הצד הטוב ביותר.

למה צריך לאבטח אתרי בניה?

ההבדל בין אבטחת מבנים ואתרי בניה נעוץ בכך שבמבנים שוהים לאורך שעות היום אנשים, ואילו באתרי בניה לא תמיד. לאורך שעות היום עובדים באתרי הבניה שלל אנשי מקצוע, אך בשעות הערב הופכים האתרים לאזורים פרוצים שניתן בקלות לחדור אליהם. אותם אתרים נמצאים פעם אחר פעם כיעד מבוקש ואטרקטיבי מצד כנופיות הגנבים. שירותי אבטחה באתרי בניה מבטיחים לכם שקט נפשי:

  • מניעת כניסת הומלסים לאזור
  • הרתעה מפני גנבים
  • שמירה על הציוד היקר שבתוך האתר
  • מניעת השחטת ציוד

האיכויות של הסיור הממונע סביב האתר

אבטחת מבנים ואתרי בניה יכולה להתבצע באמצעות מאבטחים שיסרקו את האזור, באמצעות אנשי אבטחה הניצבים בפתח האתר וכן הלאה. במקרים בהם מדובר על אתרים גדולים או מאד רגישים, מומלץ מאד לחזק את מערך הבטחה עם סיור ממונע. אנשי האבטחה יכולים באופן זה לסרוק נקודות שונות במהירות, לזהות פריצות וגם לנסוע בעקבות תנועות חשודות שזוהו.

בשונה מסידורי אבטחה אחרים שלרוב הינם סטטים, הסיור הממונע מאד דינאמי – מה שיוצר כלפי חוץ תחושה כי תמיד ישנה עין פקוחה על גורמים שונים המנסים לפרוץ או לחדור למבנה או לאתר בניה. אל תתפשרו על תחושת הביטחון שלכם – הבטיחו גם אתם מערך איכותי של סידורי אבטחה.