חברת אבטחת הנגב בע”מ הוקמה בשנת 2011 על ידי יוצאי יחידות קרביות ושמה לה לדגל את הבטחתה לשמור ולהגן על לקוחותיה. החברה פועלת על פי תקנים לשמירה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר.

בשנת 2011, עם היווסדה, סיפקה שרותים אבטחה ללקוחות רבים ונתנה מענה בהתאם לתקנים הנדרשים  המחייבים שמירה פיזית ומענה מהיר ללקוח.

על חברתנו חלה החובה והזכות כאחד להגן על לקוחותינו בכל שעות היממה ובכל מזגי הטבע ואנו עושים זאת על הצד הטוב ביותר ובכך משמרים את מוניטין החברה שצברנו עד כה.

חברת אבטחת הנגב בע”מ פועלת בכל רחבי הארץ ומספקת שירותי שמירה וסיורים למגוון אתרי בנייה, מוסדות, עסקים, מתקנים ואירועים המחייבים שמירה פיזית.

בחברתנו עובדים ופועלת לפי תקני משרד הכלכלה והתקשורת. אנו מספקים לעובדינו את כל התנאים הסוציאליים המגיעים להם על פי חוק לרבות מדים, תוך אמונה כי הדבר תורם ומסייע לייעל את עובדינו לפעול בלויאליות לחברה והגנה על לקוחותינו.

חברתנו  קיימים מגוון רחב של ניידות סיור וזאת בכדי לספק מענה מהיר ומניב תוצאות  חיוביות לקריאת מוקד.

עובדי החברה עוברים תהליך מיון ושיבוץ על ידי בעלי החברה שכן הם למודי ניסיון.

זמן הימצאותה של חברת אבטחה בנגב בע”מ בקרב בתי עסק במדינת ישראל מעיד על הצלחת חזון החברה לפעול לביטחון הלקוח.

בין לקוחותינו נמנים אתרי בניה מהמובילים בארץ שיודעים כי חברת אבטחה בנגב בע”מ הינה החברה הנכונה ביותר עבורם.

לחברתנו היכולת לספק שירותי שמירה פיזיים תוך מענה מהיר של 24 שעות, תוך שימוש במיכשור נכון לדיווחים שוטפים ולעדכון לקוח לפי אופי האירוע.

בחברתנו תמצא גם שירותי ניקיון המאפשרים לך להימנע מריבוי ספקים ומאפשרת להכניס עובדי ניקיון אמינים אל לקוחותינו.

חברת אבטחה בנגב בע”מ משתמשת בציוד הטוב ביותר שקיים בשוק וזאת על מנת להימנע מתקלות טכניות חוזרות ונשנות ולמנוע הטרדות מיותרות מהלקוח על אזעקות שווא, תוך מתן ציוד איכותי לפי צורכי הלקוח ואופי אתר השמירה.

משרדיה הראשיים של חברתנו ממוקמים בנגב ומכאן צבירת ניסיון החברה באתרים הממוקמים באזורים שוממים ומועדי פורענויות.

צור עימנו קשר עוד היום על מנת להבטיח את השקט שלך.