אבטחת אתרי בניה ותשתיות

כמעט בכל אזור במדינה ישראל נוכל לראות את ענף הבניה צומח. כל אתר ואתר כזה מורכב מכל כך הרבה דברים שאנחנו בעלי האתר מאוד חוששים.
אבטחת הנגב נותנת לך שקט נפשי  במסגרת נהלי הבטיחות הנוגעים לתחום הבנייה קיימות הנחיות ברורות לטווח הבטיחות שיש לשמור באתר הבנייה לבין סביבתו החיצונית. הדבר חשוב במקרים למול מרחב הפעולה של כלים גדולים הנמצאים באתר ובמקרים בהם קיים נפילה  של חפצים וחלקי בניין אשר יפלו על קרקע בה אין בני אדם. על מנת ליצור את מרווח הביטחון הנחוץ  לעשות שימוש בצוות אבטחה במקום. זה ידאג שעל פני הקרקע באותו מרווח ביטחון אין כל אדם העלול להיפגע מאי אלו ריקושטים של אתר הבנייה.
מניעת גניבות
באתרי הבנייה הפזורים ברחבי הארץ קיים ציוד רב ויקר השייך לחברות הפועלות במקום. מעבר לכלי הרכב והמשא היקרים עליהם יש וחשוב לשמור באתרי הבנייה, ציוד חשמלי ומכני, משטחים וקורת עץ, ביגוד מגן, קסדות ועוד. השארה של הציוד היקר מהווה גם כאן בעיה לניסיונות של רבים לנסות ולשים יד על הציוד הגנוב. שימוש בצוות אבטחה באתר הבנייה ימנע מבעוד מועד אי אלו ניסיונות גניבה וירתיע רבים אחרים

חברות בנייה רבות, או קבלנים פרטיים שטעמו על בשרם נסיונות של השחתה, גניבת מכשירים כבדים ופלישה למבנה, גם אם הוא בנוי רק חלקית, הבינו כי ללא אבטחה צמודה של אתר הבנייה, יכולים להגרם נזקים משמעותיים לאתר, ועם השלכות כלכליות רחבות היקף. אבטחת אתרי בנייה נועדה לתת שקט נפשי לאותן חברות בנייה ולהבטיח בנייה מסודרת, לפי לוחות הזמנים שנקבעו וללא עיכובים מיותרים וללא כל צורך להתמודד עם סדרת תרחישים לא רצויים.

באבטחת הנגב נשמח לתת לכם שרות מקצועי וכל נושא האבטחה בחברתכם